Nápověda

Nákup voucherů

 
Požadované vouchery
 ks
 ks
 ks
 ks
 ks

Nové zadáníVoucherem lze uhradit vnitrostátní i mezinárodní jízdenky, rezervace (místenky, lůžka, lehátka) nebo aplikaci na In Kartě. Voucher platí 6 měsíců od data zakoupení a lze jej využít pro úhradu nákupu u pokladní přepážky a v eShopu ČD. Voucher nelze využít na nákup MHD kuponů, jízdních řádů, jízdních dokladů IDS a dalšího zboží (jako např. knih, map, propagačních předmětů ČD atd.). Voucherem nelze nabít elektronickou peněženku na In-kartě.

Pro úhradu jednoho nákupu lze využít více voucherů. Pokud je nominální hodnota voucheru vyšší než cena zakoupených jízdních dokladů, rozdíl se nevyplácí. Pokud je hodnota voucheru nižší, zákazník rozdíl doplatí v hotovosti (u pokladní přepážky) nebo kartou či platebním nástrojem PaySec (v eShopu).

Voucher není možné vrátit nebo vyměnit zpětně za peníze. Jízdní doklady hrazené voucherem jsou opatřeny záznamem o platbě voucherem. Pokud cestující chce vrátit takto označenou jízdenku u pokladní přepážky, nebude mu částka návratku vyplacena na místě (pokladní jízdenku pouze převezme a předá ji k vyřízení na Odúčtovnu přepravních tržeb).

Při použití v eShopu ČD zadejte v posledním kroku nákupu do pole "Mám slevový kód nebo voucher" 12-místný alfanumerický kód voucheru. Při použití u pokladní přepážky nejprve pokladní informujte, že budete platit voucherem, a předejte jí (nadiktujte) 12-místný kód voucheru. Podrobnější informace najdete zde.

Zákaznická podpora

Tel.: +420 221 111 122
E-mail: info@cd.cz
Kontaktní formulář

Načítám data...