Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / V pražském Foru Karlín zahraje Avishai Cohen Trio

V pražském Foru Karlín zahraje Avishai Cohen Trio

Datum a čas konání:

  • Praha, 6. 5. 2019 od 0:00 do 0:00

Nenechte si ujít koncert jednoho z nejlepších basistů na světě – Avishaie Cohena, který vystoupí 6. května v sále pražského Fora Karlín. Doprovázet ho budou na klavír Elchin Shirinov a na perkuse Itamar Doari. Vstupenky jsou už v prodeji.

Naplánovat cestu vlakem

:

Živá vystoupení izraelského kontrabasisty, zpěváka, skladatele a kapelníka Avishaie Cohena patří k jedinečným hudebním zážitkům. Za poslední dvě dekády si vysloužil pověst jednoho z nejlepších basistů a jeho projekty si získaly u laické i odborné veřejnosti renomé. Je uznávaným hudebníkem nejen v oblasti jazzu, jeho znalosti a inovace fascinují a inspirují publikum po celém světě.

Do Prahy přijede představit nejnovější kompozice a aranže, ale můžete se těšit i na starší a osvědčené skladby. V české metropoli bude mít tentokrát Avishai Cohen doprovod, s nímž vytvoří souznějící trio. Vedle Avishaie se na pódiu objeví ázerbájdžánský klavírista a skladatel Elchin Shirinov z Baku a také talentovaný a nadaný izraelský perkusista Itamar Doari.

Pokud se chcete seznámit s Cohenovou univerzální hudbou a zažít jeho živé vystoupení, pak máte příležitost v pondělí 6. května v pražském Foru Karlín. Vstupenky koupíte v předprodeji v síti Ticketportal.

Související stránky

Doporučené obchodní nabídky:

Hodnocení uživatelů
Líbí
Líbí: 0
Nelíbí: 0
Nelíbí

 

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store