Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Mikulášským vlakem do Lužických hor

Mikulášským vlakem do Lužických hor

Datum a čas konání:

V sobotu 8. prosince si nenechte ujít okružní jízdu zvláštního parního vlaku s Mikulášem a čerty Krampusáky. V čele historického vlaku, který odjíždí z děčínského hlavního nádraží v 9:37 hod., pojede parní lokomotiva Šlechtična.

Naplánovat cestu vlakem

:

Udělejte si s námi druhou prosincovou sobotu výlet parním vlakem se zajímavými spolucestujícími – Mikulášem, jeho družinou a čerty Krampusáky. Nostalgický vlak, který uskuteční okružní jízdu po trase Děčín – Česká Kamenice – Jedlová – Rumburk – Jedlová – Nový Bor – Česká Lípa – Děčín, potáhne parní lokomotiva 475.179 (Šlechtična).

Na co se můžete těšit?

  • doprovod mikulášské družiny s čerty Krampus,
  • během cesty mikulášská nadílka pro hodné děti,
  • ze zastávky Jedlová možnost pěší túry na zříceninu hradu Tolštejn nebo na rozhlednu Jedlová.

Jízdní řád (sobota 8. 12. 2018):

Stanice Příjezd Odjezd
Děčín hl. n.   9:37
Děčín východ 9:40 9:41
Benešov nad Ploučnicí 9:50 9:52
Česká Kamenice 10:05 10:07
Mlýny 10:15
Jedlová 10:26 10:34
Rybniště 10:46 10:47
Krásná Lípa 10:54 10:55
Rumburk 11:01  
Stanice Příjezd Odjezd
Rumburk   13:35
Krásná Lípa 13:43 13:45
Rybniště 13:50 13:51
Jedlová 14:03  
Stanice Příjezd Odjezd
Jedlová   14:40
Svor 14:50 14:53
Nový Bor 14:59 15:00
Česká Lípa 15:16  
Stanice Příjezd Odjezd
Česká Lípa   15:47
Benešov nad Ploučnicí 16:10 16:12
Děčín východ 16:22 16:26
Děčín hl. n. 16:31  

Jízdné:

Úsekové:

  • Děčín – Benešov n. Pl., Děčín – Č. Kamenice, Benešov n. Pl. – Česká Kamenice, Č. Kamenice – Jedlová, Jedlová – Rumburk, Jedlová – Nový Bor, Nový Bor – Česká Lípa, Česká Lípa – Benešov n. Pl.: 100 Kč,
  • Děčín – Jedlová, Benešov n. Pl. – Jedlová, Č. Kamenice – Rumburk, Rumburk – Nový Bor, Rumburk – Č. Lípa, Nový Bor – Benešov n. Pl., Nový Bor – Děčín, Č. Lípa – Děčín: 200 Kč,
  • Děčín – Rumburk, Benešov n. Pl. – Rumburk, Rumburk – Benešov, Rumburk – Děčín, Jedlová – Benešov, Jedlová – Děčín: 300 Kč,
  • děti 6 až 15 let – poloviční jízdné.

Celodenní:

  • dospělí: 400 Kč,
  • děti 6 až 15 let: 200 Kč,
  • děti do 6 let: 50 Kč.

Jízdenky koupíte pouze u průvodčích parních vlaků.

Ve vlacích neplatí běžný tarif ČD ani jízdenky Dopravy Ústeckého kraje. Kapacita vlaku je omezena, není možná přeprava jízdních kol.

PDF ke stažení

Hodnocení uživatelů
Líbí
Líbí: 4
Nelíbí: 5
Nelíbí

 

Zákaznická podpora

Tel.: +420 221 111 122
Email: info@cd.cz
Kontaktní formulář

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store