Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Polabské vánoční trhy v Lysé nad Labem

Polabské vánoční trhy v Lysé nad Labem

Datum a čas konání:

Přijeďte si nakoupit vánoční dárky na Polabské vánoční trhy do Lysé nad Labem. Více než dvě stě prodejců tu bude nabízet nejrůznější sortiment. Většinu pořídíte přímo od výrobců, a tedy za příznivější ceny.

Naplánovat cestu vlakem

Nejbližší železniční stanice: Lysá nad Labem

I letos se konají na výstavišti v Lysé nad Labem Polabské vánoční trhy. Už na přelomu listopadu a prosince můžete navštívit Mikulášské trhy (od 30. listopadu do 2. prosince), následující týden se od pátku do neděle uskuteční Stříbrné trhy (od 7. do 9. prosince) a o týden později pořádají na výstavišti Zlaté trhy (od 14. do 16. prosince), které v sobotu od 17:15 h zpestří ohňostroj.

Na všechny tři trhy je vstup zdarma. Přijeďte si nakoupit vánoční dárky. Více než dvě stě prodejců bude nabízet potraviny, knihy, porcelán, kosmetiku, textil, oděvy, boty, hračky, šperky nebo třeba kožené zboží. Nebudou chybět stánky s vánočními ozdobami a dekoracemi k adventní výzdobě. Většinu zboží pořídíte přímo od výrobců, a tedy za příznivější ceny.

Ani děti se na trzích nebudou nudit. Těšit se mohou na dílničky, hrací koutky, skákací hrad nebo kolotoč. Nedílnou součástí trhů je pestrý doprovodný program včetně soutěže o nejlepší cukroví nebo např. koncertu Petry Černocké, který se uskuteční v sobotu 15. prosince od 16 hodin. V tuto sobotu v podvečer se můžete těšit také na monumentální ohňostroj

Související stránky

Doporučené obchodní nabídky:

Hodnocení uživatelů
Líbí
Líbí: 0
Nelíbí: 0
Nelíbí

 

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store