Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Historickým vlakem Krajem břidlice

Historickým vlakem Krajem břidlice

Datum a čas konání:

Svezte se historickým vlakem jako před padesáti či sto lety! V sobotu 27. října dopoledne pojede parní vlak a odpoledne pak motoráček Hurvínek po trati Suchdol nad Odrou – Budišov nad Budišovkou.

Naplánovat cestu vlakem

:

V sobotu 27. října se uskuteční nostalgické jízdy Krajem břidlice po trati Suchdol nad Odrou – Budišov nad Budišovkou. Dopoledne se můžete svézt parním vlakem, odpoledne pojede historický motoráček „Hurvínek“. O příjemnou atmosféru se vlaku postará kapela Odera. V Budišově nad Budišovkou bude připraven celodenní program – městský jarmark, lampiónový průvod, taneční veselice.

Jízdní řád historických vlaků (sobota 27. 10. 2018):

Parní vlak

Tam Stanice Zpět
odj. 8:10 Suchdol nad Odrou příj. 13:10
8:26–8:48 Odry 12:00–12:54
8:53 Odry Loučky 11:55
8:58 Jakubčovice nad Odrou 11:51
9:06 Heřmánky 11:42
9:14 Klokočov 11:31
9:27 Vítkov 11:20
9:47 Svatoňovice 11:05
příj. 9:59 Budišov nad Budišovkou odj. 10:52

Motorový vůz „Hurvínek“

Tam Stanice Zpět
odj. 13:35 Suchdol nad Odrou příj. 17:47
13:48–13:50 Odry 17:05–17:32
13:54 Odry Loučky 16:58
14:00 Jakubčovice nad Odrou 16:55
14:20 Heřmánky 16:45
14:25 Klokočov 16:38
14:35 Vítkov 16:28
14:55 Svatoňovice 16:15
příj. 15:05 Budišov nad Budišovkou odj. 16:00

Ceník jízdného:

Parní vlak

  • jednosměrná jízdenka: dospělý 100 Kč/dítě do 15 let 50 Kč.

Motorový vůz „Hurvínek“

  • jednosměrná jízdenka: dospělý 60 Kč/dítě do 15 let 30 Kč.

Předprodej jízdenek v městských informačních centrech Oder a Vítkova, na úřadě v Suchdole nad Odrou a v kulturním domě v Budišově nad Budišovkou.

PDF ke stažení

Hodnocení uživatelů
Líbí
Líbí: 0
Nelíbí: 0
Nelíbí

 

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store