Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / S jízdenkou Vlak+ na Vysočina Fest 2018

S jízdenkou Vlak+ na Vysočina Fest 2018

Datum a čas konání:

  • Jihlava, od 5. 7. 2018 0:00 do 7. 7. 2018 0:00

V amfiteátru jihlavské zoologické zahrady se i letos uskuteční Vysočina Fest, a to od 5. do 7. července. Na jednu z největších kulturních akcí na Vysočině se můžete svézt do Jihlavy na zvýhodněnou zpáteční jízdenku Vlak+.

Naplánovat cestu vlakem

:

Chystáte se na Vysočina fest? Pak se do Jihlavy svezte vlakem ČD na zvýhodněnou zpáteční jízdenku Vlak+ Vysočina fest, která se prodává se slevou 25 %. Aby vám tato jízdenka platila i pro cestu zpět, nechte si ji na festivalu ve stánku ČD orazítkovat. 

Ještě jednu výhodu získáte s jízdenkou Vlak+ Vyšočina fest. Po jejím předložení získáte v areálu festivalu zdarma pivo nebo nealko

A koho letos na Vysočina festu uvidíte a uslyšíte? Těšit se můžete na výjimečné vystoupení a skvělou show kapely Kabát, po roční odmlce na festivalu zahraje také kapela Chinaski. S českou metalovou kapelou Arakain si zazpívá Lucie Bílá. Z dalších česko-slovenských hudebních hvězd vystoupí na festivalu David Koller, folk rocková hudební skupina Divokej Bill, slovenská punková kapela Iné Kafe, česká kapela Jelen, pop-funková hudební skupina Monkey Business, slovenský zpěvák Vašo Patejdl nebo tradiční hosté Wanastowi Vjecy. 

Více informací o Vysočina festu najdete zde

Ilustrační foto: © Andor Bujdoso | Dreamstime.com

Související stránky

Hodnocení uživatelů
Líbí
Líbí: 0
Nelíbí: 0
Nelíbí

 

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store