Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Svezte se motorákem a metrem do minulosti!

Svezte se motorákem a metrem do minulosti!

Datum a čas konání:

Chcete zažít nevšední zážitkový výlet? O sobotách 19. ledna a 23. března se můžete svézt z pražského hlavního nádraží motorákem přes stanici Praha-Krč a následně po vlečce až do depa metra Kačerov, kde pro vás bude připravena exkurze s odborným výkladem.

Naplánovat cestu vlakem

Nejbližší železniční stanice: Praha hlavní nádraží

Nenechte si ujít možnost svézt se motorákem 810 z pražského hlavní nádraží přes stanici Praha-Krč a následně po vlečce až do depa metra Kačerov.

V depu bude pro vás připravena exkurze s odborným výkladem. Naskytne se vám také ojedinělá příležitost vyfotit si vedle sebe motorový vůz 810 a historickou soupravu metra Ečs.

Tyto soupravy metra vyráběl v 70. letech minulého století pro pražskou podzemní dráhu ruský Mytiščinský strojírenský závod.

Po exkurzi depa Kačerov vás historická souprava metra sveze po trase linky C do stanice Nádraží Holešovice a zpět. Zájemci mohou během jízdy nahlédnout do kabiny strojvedoucího. Po návratu do depa Kačerov vás pak motorák dopraví opět na pražské hlavní nádraží.

A kdy máte možnost tuto nevšední nostalgickou jízdu absolvovat? O sobotách 19. ledna a 16. března. Vlaky odjíždějí z pražského hlavního nádraží vždy v 10:00 a 14:00 hod. Zpět se na stranici Praha hl. n. vrátíte v 13:30, resp. 17:30 hod. 

A kolik zaplatíte? Cena tohoto nevšedního zážitkového výletu je 350 Kč. Děti do 10 let v doprovodu rodiče s platnou vstupenkou a bez nároku na místo k sezení zdarma. Bližší informace najdete zde.

Foto: David Prosický

Související stránky

Hodnocení uživatelů
Líbí
Líbí: 0
Nelíbí: 0
Nelíbí

 

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store