Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Parním vlakem do Bochova

Parním vlakem do Bochova

Datum a čas konání:

V sobotu 3. června se můžete svézt parním vlakem z Lužné u Rakovníka do Bochova. Nostalgická jízda se koná u příležitosti 120 let tratě Protivec – Bochov, na níž již řadu let není provozována pravidelná osobní doprava.

Naplánovat cestu vlakem

:

Pojeďte s námi oslavit 120. výročí tratě a využijte jedinečnou příležitost svézt se nostalgickým vlakem i v úseku Protivec – Bochov, který je dnes pro osobní dopravu uzavřen. 

První červnovou sobotu (3. 6.) odjíždí pět minut po deváté hodině ranní z Lužné u Rakovníka historická souprava sestavená z parní lokomotivy Všudybylky (354.195) a osobních vozů Rybák. Do Bochova s ní přijedete v poledne. Na zpáteční jízdu se parní vlak vydá z Bochova ve 13:30 h a do Lužné u R. s ním přijedete v 16:05 h. 

Jízdní řád parního vlaku (sobota 3. 6. 2017):

Tam Stanice Zpět
odj. 9:05 Lužná u Rakovníka příj. 16:05
9:18–9:25 Rakovník 15:51–15:53
9:38–9:40 Senomaty 15:40–15:41
9:48–9:50 Pšovlky 15:33–15:34
10:07–10:20 Jesenice 15:13–15:20
10:30–10:38 Blatno u Jesenice 14:47–15:02
10:47–10:50 Lubenec 14:35–14:37
11:08–11:10 Chyše 14:17–14:19
11:20–11:25 Protivec 14:02–14:07
příj. 12:00 Bochov odj. 13:30

Ceník jízdného:

  • Lužná až Pšovlky – Bochov: 160 Kč/děti 6 až 15 let 120 Kč,
  • Jesenice až Chyše – Bochov: 100 Kč/děti 6 až 15 let 80 Kč,
  • Chyše – Bochov: 80 Kč/děti 6 až 15 let 60 Kč.

Další informace:

Tel.: 313 537 700, e-mail: nostalgie@gr.cd.cz

Foto: Martin Švancar

PDF ke stažení

Hodnocení uživatelů
Líbí
Líbí: 12
Nelíbí: 0
Nelíbí

 

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store