Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Na letecký den v Čáslavi přijeďte vlakem!

Na letecký den v Čáslavi přijeďte vlakem!

Datum a čas konání:

  • Čáslav, 20. 5. 2017 od 8:00 do 17:00

Po dvou letech se v sobotu 20. května opět koná Den otevřených dveří na letišti v Čáslavi. Na leteckou základnu se můžete svézt z čáslavského nádraží zdarma vlakem. Speciální kyvadlové vlaky odjíždějí každou hodinu.

Naplánovat cestu vlakem

Nejbližší železniční stanice: Čáslav

Den otevřených dveří letecké základny Armády ČR v Čáslavi je prestižní akcí s dlouholetou tradicí. Letošní ročník se bude konat v sobotu 20. května.

Návštěvníci mohou využít speciální kyvadlovou vlakovou dopravu, který je zdarma dopraví ze stanice Čáslav na leteckou základnu.

Kromě kyvadlové dopravy mezi vlakovým nádražím a letištěm nabídnou České dráhy přímo v areálu konání akcezajímavé atrakce, a to hlavně pro ty nejmenší. Děti se budou moci zabavit na skákacím hradu a vyzkoušet různé hry. Pro ty, co si chtějí odpočinout, bude připravena relax zona.

U příjezdu vlaku bude k dispozici informační stánek Českých drah, kde získají zájemci informace o nabídkách a službách národního dopravce.

Jízdní řád kyvadlové vlakové dopravy v Čáslavi (sobota 20. května 2017):

  • Tam
Odjezdy z Čáslavi
8:40* 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:00 15:00 16:00 17:00
  •  Zpět
Odjezdy z letiště
9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:25 15:25 16:25 17:25 17:40*

*vlak přijede z Prahy/pokračuje do Prahy (viz jízdní řád níže)

Den otevřených dveří letecké základny Armády ČR v Čáslavi je jednodenní akcí, na které je letecká základna prezentována veřejnosti. Nedílnou součástí tohoto dne jsou statické i letové ukázky armádní techniky. Těšit se můžete na seskoky parašutistů. O dobrou náladu se postará kulturní program. Organizátoři také nezapomínají na nejmenší návštěvníky, pro něž bude připraven dětský koutek. Více informací o programu najdete zde.

Upozornění: Doprava vlakem ČD do Čáslavi z jiných vlakových stanic se řídí standardním tarifem Českých drah. Zdarma je až spojení z Čáslavi na leteckou základnu.

Kromě pravidelných spojů se můžete do Čáslavi i zpět svézt také zvláštním vlakem (RegioSharkem), který pojede v sobotu 20. května po trase Dečín – Praha – Čáslav:

Tam Stanice Zpět
odj. 5:45 Děčín hl. n. příj. 20:35
6:00–6:03 Ústí n. L. hl. n. 20:19–20:21
6:18–6:19 Lovosice 20:01–20:03
6:32–6:33 Roudnice nad Labem 19:47–19:48
7:11–7:12 Praha-Podbaba zast. 19:05–19:06
7:17–7:21 Praha-Holešovice 18:56–18:59
7:26–7:33 Praha-Libeň 18:47–18:49
8:08–8:09 Kolín 18:10–18:12
příj. 8:24* Čáslav odj. 17:55**

*vlak pokračuje v 8:40 h na letiště

**vlak přijede z letiště, odkud odjíždí v 17:40 h

Foto: www.afbcaslav.cz

Související stránky

Doporučené obchodní nabídky:

Hodnocení uživatelů
Líbí
Líbí: 16
Nelíbí: 1
Nelíbí

 

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store