Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Na Sázavafest s jízdenkou Vlak+

Na Sázavafest s jízdenkou Vlak+

Datum a čas konání:

  • Světlá nad Sázavou, od 26. 7. 2018 0:00 do 28. 7. 2018 0:00

Letošní ročník Sázavafestu se koná 26. až 28. července. Na festival přijeďte vlakem a využijte zvýhodněnou jízdenku Vlak+ Sázavafest se slevou 25 % ze zpátečního jízdného.

Naplánovat cestu vlakem

Nejbližší železniční stanice: Světlá nad Sázavou

Stanice leží na tratích: 212, 230

Stanice vlaku se nachází jen 300 metrů od hlavního vchodu do areálu festivalu a stanového městečka.

Osmnáctý ročník Sázavafestu se uskuteční opětovně v příjemném prostředí zámeckého lesoparku ve Světlé nad Sázavou. Letos se na multikulturní a multižánrový festival můžete vypravit od 26. do 28. července. 

Na Sázafest jeďte vlakem. Díky nabídce Vlak+ Sázavafest získáte výhodnou jízdenku do 2. třídy se slevou 25 % ze zpátečního jízdného. Jízdenky s touto slevou, které zakoupíte v pokladnách ČD, mohou být vystaveny z kterékoli železniční stanice nebo zastávky ČD výlučně do cílových stanic Světlá nad Sázavou nebo Světlá nad Sázavou město. Pro uznání slevy je třeba jízdenku před cestou zpět nechat na její lícové (přední) straně orazítkovat na stánku Českých drah v areálu festivalu.

A kdo letos na festivalu vystoupí? Velkým lákadlem bude skutpina Kryštof. Těšit se můžete také na No Name, Grahama Candyho, Vojtěcha Dyka, Mandrage, Iné Kafe či Jaroslava Uhlíře.

Vstupenky na festival i se vstupem do stanového městečka zakoupíte na www.ticketspot.cz a v dalších předprodejních místech.

Více informací o programu festivalu najdete zde

Související stránky

Hodnocení uživatelů
Líbí
Líbí: 16
Nelíbí: 1
Nelíbí

 

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store